website logo

Bez presji sesji i ocen. Sprawdź się w oczach pracodawców.

To zbiór pytań, które zostały przygotowane przez najbardziej znaczące firmy IT w regionie łódzkim. Test ma weryfikować praktyczną wiedzę studentów bez względu na kierunek, wydział czy rok studiów. Pytania są analogiczne do tych, które można spotkać na rekrutacjach u potencjalnych pracodawców.
Dla wszystkich studentów, którzy mieliby ochotę sprawdzić swoją praktyczną wiedzę w zakresie informatycznym. Każdy student otrzyma certyfikat z wynikami, które będzie mógł zaprezentować podczas rekrutacji.

Najbliższy test

wkrótce

Komunikat

Drodzy studenci!

Z przykrością informujemy, iż w związku z sytuacją jaka panuje aktualnie w kraju oraz decyzją władz Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego o zawieszeniu działalności dydaktycznej Uczelni jesteśmy zmuszeni odwołać Łódzki Test Informatyków w dniu 25.03.2020 r.

Test odbędzie się w innym terminie.
Jak tylko zostanie ustalony nowy termin, poinformujemy o tym.

Tworzony przez

Test Informatyków został stworzony przez największych pracodawców IT w Łodzi. Ma na celu umożliwienie studentom sprawdzenia swojej wiedzy w kontekście przyszłych oczekiwań łódzkich firm. Pytania odpowiadają zakresowi umiejętności, jaki będzie wymagany w trakcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska programistów oraz innych specjalistów.

Dlaczego warto wziąć udział w teście?


Pozwoli Ci zdiagnozować Twój obecny poziom wiedzy
Pozwoli Ci zrozumieć czego oczekują od Ciebie pracodawcy
Umożliwi Ci sprawdzenie, jakie obszary wiedzy wymagają poszerzenia przed prawdziwą rozmową kwalifikacyjną
Cykliczny udział w teście pozwoli Ci zweryfikować, czy poziom wymaganej przez pracodawców wiedzy rośnie z roku na rok